Kurumsal

     Hakkımızda

     1975 Yılından bu yana elektrik ve aydınlatma sektöründe hizmet veren AKIŞIK ELEKTRİK, kökleşmiş kurum kültürü ve yenilenen imajıyla çalışmalarına temel değerlerinden taviz vermeden devam etmektedir.

     Değişim ve yeniliklerin takipçisi olan AKIŞIK ELEKTRİK, birçok dünya markasını ve yeni ürünleri müşterisiyle buluşturmada öncü olmuş, 2004 yılında sektöre kazandırdığı LAMPTİME markalı ürünler ile kalitenin ve güvenilirliğin vazgeçilmez adresi olmuştur.

     2010 yılında açmış olduğumuz yeni mağazamız yine bölgesinde bir ilke imza atmış ve aydınlatma sektöründeki öncülüğünü devam ettirmiştir. Vizyon sahibi uzman personeli ve idari yapısıyla hedeflerine sadakat göstererek kararlı adımlar atmış ve başarıya odaklanmıştır.

 

     Vizyonumuz

Dünyadaki değişimleri ve yenilikleri yakından takip ederek sunmuş olduğu ürün ve hizmetlerin güvenilirliği, kalitesi ve çeşitliliği ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen, bölgesel pazarlarda lider, dünya pazarında etkin ve sasyol sorumluluklarının bilincinde, sektöründe öncü kurumsal bir firma olmaktır.

     Misyonumuz

     Dünyadaki gelişmeler çerçevesinde; Firma hedef, değer ve stratejileri doğrultusunda, Tüm paydaşların memnuniyetlerini ön planda tutarak, Devlete ve topluma karşı yükümlülüklerini yerine getirerek, Sürekli yenilenen ürün ve hizmetlerimiz ile müşterilerimizin teknik ve estetik ihtiyaçlarına cevap veren, Elektrik enerjisinin aktarılması, kullanılması, dağıtılması ve daha kolay sunum ortamı sağlayan çözümler sunan güvenilir bir firma olmaktır.